Güven Zemin Yer Döşemeleri

http://guvenyerdoseme.Kirklareliport.com
Güven Zemin Yer Döşemeleri
65
Mustafa Kemal Bulvarı Güzelocak Apt. Altı 62/CMerkez,34100
+90(288) 214 22 14Güven Yer Döşemeleri Trakya'nın incisi Kırklareli'nde ticari faaliyetlerine 2012 yılında başlamıştır. Sizlere farklı bir hizmet sunabilmek için çağdaş yaşamın bireylere sunduğu yer döşemeleri konusundaki tüm yenilikleri günü gününe izliyoruz. Modern bir çizgi taşıyan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmette beklentilerinizi karşılamakta oldukça titizdir. Kalite konusundaki azami özeni satış ve uygulama aşamasında da göstermekteyiz. Modern dünyada kabul gören, sağlıklı her yeni malzemenin sayın kullanıcılara, en kısa zamanda ulaştırılmasında aracılık yapmaktayız. Bu noktadan hareketle Türkiye'de klasikleşen marley, masif parke, halı dışında pvc, laminat parke, karo halı, yükseltilmiş döşeme doneleriyle oldukça geniş ürün yelpazesiyle seçenekler sunmaktayız. Dünya ile aynı zamanlamayla tüm yeni malzemeleri getiren müşteriye sadece ürünü satan değil aynı zamanda sattığı ürün kalitesine inanan ve uygulamasını bizzat yapan estetik ruhlu yenilikçi bir firmayız. Dürüst bir firma olarak ilkemiz, zemin kaplama malzemeleri pazarında fiyata göre mal sunmaktansa uygulama yerine ve koşullarına göre mal tavsiye etmek, tavsiye ettiğimiz ürünü müşterilerimizin estetik anlayışları doğrultusunda uygulamak en önemli prensiplerimizdendir. Bu konuda tecrübeli, eğitimli biz ikizler yer döşemenin tüm yenilikleri olarak bilgi birikimimizi siz müşterilerimizle paylaşmaya daima hazırız. Kurucular olarak biz geçmiş uzun yılların yer döşemeleri konusundaki bilgi birikimi ve uygulama tecrübeleriyle Trakya bölgesinin göz bebeği olan Kırklareli çapında isim yapmış firmalarla ortak birçok projede yer döşemelerinin uygulamasını gerçekleştirerek oldukça uzun bir referans listesi oluşturduk, referansların bir kısmını daha da ileri götürerek bazılarının görsel resimlerini sitemizde bulabilme imkânını sizlere sunuyoruz. Koşullar her ne kadar zor olsa da Güven Yer Döşemeleri siz müşterilerimize layık olduğunuz en iyi hizmeti ve en kaliteli malları sunmayı görev bilmektedir.
10863Ziyaretçi
 • Yetkili Muharrem DAĞHAN
 • Adres Mustafa Kemal Bulvarı Güzelocak Apt. Altı 62/C - Merkez
 • Telefon +90(288) 214 22 14
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 201 48 31
 • Fax +90(288) 417 51 52
 • Özel Sitesi http://guvenyerdoseme.kirklareliport.com
 • Web Sitesihttp://guvenyerdoseme.Kirklareliport.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 20:00
 • Servis Saatleri08:30 - 20:00
 • Servis Yerleri Kırklareli'nin her yerine
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Otogar karşısı.

İletişim Formu
Güven Yer Döşemeleri Trakya'nın incisi Kırklareli'nde ticari faaliyetlerine 2012 yılında başlamıştır. Sizlere farklı bir hizmet sunabilmek için çağdaş yaşamın bireylere sunduğu yer döşemeleri konusundaki tüm yenilikleri günü gününe izliyoruz. Modern bir çizgi taşıyan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmette beklentilerinizi karşılamakta oldukça titizdir. Kalite konusundaki azami özeni satış ve uygulama aşamasında da göstermekteyiz.

Modern dünyada kabul gören, sağlıklı her yeni malzemenin sayın kullanıcılara, en kısa zamanda ulaştırılmasında aracılık yapmaktayız. Bu noktadan hareketle Türkiye'de klasikleşen marley, masif parke, halı dışında pvc, laminat parke, karo halı, yükseltilmiş döşeme doneleriyle oldukça geniş ürün yelpazesiyle seçenekler sunmaktayız.

Dünya ile aynı zamanlamayla tüm yeni malzemeleri getiren müşteriye sadece ürünü satan değil aynı zamanda sattığı ürün kalitesine inanan ve uygulamasını bizzat yapan estetik ruhlu yenilikçi bir firmayız.

Dürüst bir firma olarak ilkemiz, zemin kaplama malzemeleri pazarında fiyata göre mal sunmaktansa uygulama yerine ve koşullarına göre mal tavsiye etmek, tavsiye ettiğimiz ürünü müşterilerimizin estetik anlayışları doğrultusunda uygulamak en önemli prensiplerimizdendir. Bu konuda tecrübeli, eğitimli biz ikizler yer döşemenin tüm yenilikleri olarak bilgi birikimimizi siz müşterilerimizle paylaşmaya daima hazırız.

Kurucular olarak biz geçmiş uzun yılların yer döşemeleri konusundaki bilgi birikimi ve uygulama tecrübeleriyle Trakya bölgesinin göz bebeği olan Kırklareli çapında isim yapmış firmalarla ortak birçok projede yer döşemelerinin uygulamasını gerçekleştirerek oldukça uzun bir referans listesi oluşturduk, referansların bir kısmını daha da ileri götürerek bazılarının görsel resimlerini sitemizde bulabilme imkânını sizlere sunuyoruz.

Koşullar her ne kadar zor olsa da Güven Yer Döşemeleri siz müşterilerimize layık olduğunuz en iyi hizmeti ve en kaliteli malları sunmayı görev bilmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Kirklareliport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.