Nokta Sigorta
13
Özerler Mahallesi Turgutbey Cad. Özer İşhanı No: Z/08Lüleburgaz,34100
+90(288) 413 15 622002 Yılında EGS Sigorta Acentesi olarak hizmet vermeye başladık. Nokta Sigorta olarak 2003 Ekim ayı itibariyle o zamanki adı ile İsviçre Sigorta A Acenteliğini de alarak sektörde bir adım daha atmış olduk. Daha sonraki süreçte EGS sigortanın kapanmasıyla sadece İsviçre Sigorta olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.Nokta Sigortanın öncelikle üzerinde durduğu konu müşteri memnuniyetidir. Bu sebepten dolayı satış ağımızı genişletmek ve hizmet kalitemizi arttırmaktır. Çorlu Tekirdağ illerindeki müşterilerimizin oluşan sıkıntılarını daha hızlı çözmek için Çorlu Şubemiz 2005 yılında hizmete girmiştir.Çalışmalarımıza ve büyümeye devam ediyoruz. Biz sadece uzman olduğumuz konuda iş yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Nokta Sigorta olarak en iyi müşteri memnuniyeti uygulamasına erişmeyi hedefleyen ve bu nedenle müşterilerimizin gurur duydukları bir acente olmak.
16837Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sürücü Otel Karşısındaki pasaj içinde Özer İşhanı

İletişim Formu
2002 Yılında EGS Sigorta Acentesi olarak hizmet vermeye başladık. Nokta Sigorta olarak 2003 Ekim ayı itibariyle o zamanki adı ile İsviçre Sigorta A Acenteliğini de alarak sektörde bir adım daha atmış olduk. Daha sonraki süreçte EGS sigortanın kapanmasıyla sadece

İsviçre Sigorta olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.Nokta Sigortanın öncelikle üzerinde durduğu konu müşteri memnuniyetidir. Bu sebepten dolayı satış ağımızı genişletmek ve hizmet kalitemizi arttırmaktır. Çorlu Tekirdağ illerindeki müşterilerimizin oluşan sıkıntılarını daha hızlı çözmek için Çorlu Şubemiz 2005 yılında hizmete girmiştir.Çalışmalarımıza ve büyümeye devam ediyoruz. Biz sadece uzman olduğumuz konuda iş yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Nokta Sigorta olarak en iyi müşteri memnuniyeti uygulamasına erişmeyi hedefleyen ve bu nedenle müşterilerimizin gurur duydukları bir acente olmak.
Firmanızı Ekleyin

Kirklareliport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.